loading

Aleksandra Bieniek

psycholog, psychodietetyk, psychoterapeuta systemowy w trakcie certyfikacji

_

Studia psychologiczne o profilu klinicznym ukończyłam na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, a psychodietetykę na Uniwersytecie Przyrodniczy we Wrocławiu.
 
Jestem terapeutką systemową w trakcie szkolenia w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Ukończyłam roczny kurs dialogu motywującego, którego narzędzia wykorzystuje pracując z pacjentami.
 
Wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne kieruję do osób, które doznają poczucia zagubienia, samotności, do osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, obciążonych oddziaływaniem stresu, doświadczających kryzysów emocjonalnych, kryzysów w relacji, chcących zrozumieć i poprawić jakość swojego życia. Cenię sobie zarówno indywidualne jak i całościowe podejście do pacjenta. Praktykuje prowadzenie psychoterapii indywidualnej, par i rodzinnej.
 
Pomagam osobom, które mimo wiedzy dietetycznej ponoszą porażki we wprowadzaniu zmian żywieniowych, a także tym, które zmagają się z zaburzeniami odżywiania. Uważam, że zmiana nawyków żywieniowych jest możliwa tylko wtedy, jak zaakceptujemy siebie i pokochamy swoje ciało. Łącząc wiedzę z zakresu psychologii i dietetyki kształtuje wraz z pacjentem właściwe nawyki żywieniowe.
 
Wykładam na Uczelni Wyższej przedmioty z zakresu psychologii i psychodietetyki. Moją pasją jest rozwój, a najlepszym zastrzykiem energii jest dla mnie zadowolenie moich pacjentów.

GODZINY PRZYJĘĆ LEKARZA

    UMÓW SIE TELEFONICZNIE

    • Rejestracja telefoniczna / 07:30 - 20:00
    • Telefon / (74) 84 14 444
    doctor_f_1-1